Nejlepší je otestovat si to sami

30denní zkušební verze

Abyste zviditelnili účinek zařízení, musíte z provzdušňovačů, sprchových hlavic atd. Odstranit veškeré „tvrdé vápno“. Vklady se budou hromadit během příštích 30 dnů, ale mělo by být snadné je odstranit. Vyzkoušejte to 30 dní zdarma *

1. Test pánve a konvice

Naplňte smaltovaný kastrol (pokud je to možné, ne nerezová ocel, protože póry jsou příliš hladké) asi 1,5 litru vody a obsah vařte na sporáku. (Ale nenechte hořet!) Zbytky vodního kamene, které se staly viditelnými, musí být ve formě prášku, a proto je snadno odstranitelné. (Bez čisticího prostředku, pouze s vodou a houbičkou pro domácnost.)

2. Test kůže a vlasů

Lidé citliví na pokožku často po sprchování nebo koupání pociťují svědění, zarudnutí nebo napětí kůže. Snížené povrchové napětí vody může takové problémy zmírnit nebo jim dokonce zabránit. Postarejte se o své vlasy po sprchování nebo koupání. Pokud se výrazně sníží množství šamponu, bude se cítit znatelně měkčí.

3. Zkouška v koupelně

Nastříkejte několikrát denně několik dříve očištěných dlaždic nebo sprchové stěny. Poté nechte vodu zaschnout. I po více než týdnu lze zbytky vodního kamene snadno odstranit vlhkým hadříkem a několika kapkami neutrálního čisticího prostředku.

4. Test pračky a myčky

Díky nižšímu povrchovému napětí ve vodě lze výrazně snížit dávkování pracího prášku nebo čisticího prostředku na nádobí (přibližně 30 – 50% v závislosti na tvrdosti vaší vody). Prádlo a nádobí jsou stále stejně čisté, jako jste byli zvyklí. Po několika praních by se však vaše prádlo mělo cítit znatelně měkčí. Chemické prostředky na ochranu topných prvků před kalcifikací jsou zcela zbytečné.

5. Čisticí a čisticí prostředky

Nová „vápenná struktura“ znamená, že se v budoucnu budete moci obejít bez agresivních agresivních čisticích prostředků. V budoucnu bude pro důkladné čištění stačit voda a levné neutrální čisticí prostředky (bez kyselin, bez koncentrátů).